Реалізація лісу за допомогою віртуальної державної платформи Prozorro

Протягом років незалежності України на внутрішньому ринку деревини формувався справжній організований злочин під керівництвом вищих посадових осіб. Щороку продавались мільйони кубометрів деревини за допомогою шахрайських схем, що призвело до значних фінансових втрат для державного бюджету. Щоб вивести ліси з тіні, український уряд вирішив розробити законопроект, згідно з яким відтепер продаж деревини повинен відбуватися шляхом організації публічних торгів на державній платформі sale.ueex.com.ua.

Переваги продажу необроблених пиломатеріалів через державний сайт Prozorro

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - 1-1.jpg

Основне завдання віртуальної державної платформи – забезпечити максимальний захист учасників ринку від недобросовісних продавців та покупців. Особливістю сайту вважається наявність відкритого доступу до вичерпної інформації про аукціони:

  1. громадські активісти;
  2. уповноважені регуляторні органи;
  3. громадяни демонструють свою громадянську позицію.

За словами уряду України, деякі зміни на краще вже спостерігаються сьогодні. Наприклад, приплив капіталу до державного бюджету у вигляді збору податків значно зріс, що автоматично впливає на швидке зростання економіки. За кілька років експлуатації ресурсу державі вдалося поповнити державну казну на суму до 3 000 000 000 грн, і ця цифра продовжує зростати. Неважко підрахувати, що в попередні роки до бюджету надходило менше 100 мільярдів гривень, які можна було витратити на поліпшення життя населення.

З перших днів роботи державна платформа швидко зуміла завоювати високий рівень довіри з боку фізичних та юридичних осіб. Комплексний підхід до продажу товарів дозволяє вигідно продавати особисті товари виробникам і покупцям, щоб отримати необхідний обсяг товарів за зниженими цінами. Дійсно, кожна сторона виграє від угоди, що є гарною новиною.

Як зареєструватися на офіційній державній платформі Prozorro.Sales?

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - 2-2.jpg

Без особистого кабінету неможливо брати активну участь у публічних торгах. Тому процедура його створення була максимально спрощена. Загалом передбачається кілька ключових етапів:

  1. Перехід на акредитований ресурс ТБ «Українська торгова біржа» – є офіційним партнером електронної платформи Prozorro.Sales, в черзі якої ви можете зареєструвати свій особистий рахунок для участі в публічних торгах.
  2. Заповніть анкету учасника виключно надійними особистими даними.
  3. Підтвердження електронної пошти та номера мобільного телефону, попередньо вказаного для організації зворотного зв’язку у разі надзвичайної ситуації.

Незабаром після цього користувачі можуть використовувати спеціально розроблений фільтр пошуку, щоб вибрати велику кількість інтересів. Однією з переваг є можливість безкоштовно підписатись на системні повідомлення.Дізнатися про сам тендер можна на сайті sale.ueex.com.ua/news/aukciony-lisu-v-elektronnij-systemi-prozorro-sale.

У цьому випадку служба підтримки регулярно надсилає повідомлення про майбутні аукціони на електронну пошту користувача, що дозволяє вам бути в курсі останніх подій. При необхідності ви завжди можете звернутися за допомогою до кваліфікованих спеціалістів з обслуговування. Менеджери регулярно відвідують курси підвищення кваліфікації, тому їх відрізняє високий рівень професіоналізму та увага до швидкого вирішення існуючих проблем для користувачів.