Сімейні спори

Сімейні спори – одна з складних категорій судових справ. Такі спори специфічні з погляду чинного законодавства, що у свою чергу, обгрунтовує необхідність звернення до кваліфікованих адвокатів, юристів, фахівців Юридичної фірми, що спеціалізуються на сімейному праві.

Законодавство про сімейні відносини – це цілий комплекс правових актів, регулюючих сімейні правовідносини. Розірвання шлюбу, визнання шлюбу недійсним, розділ спільного майна, стягнення аліментів на утримання дітей, визнання батьківства, оскарження батьківства, позбавлення батьківських прав та ін., що достатньо складно реалізувати без підтримки професійного сімейного адвоката, професійного сімейного юриста або фахівця у сфері сімейного права.

Участь кваліфікованих адвокатів, юристів, фахівців Юридичної фірми у вирішенні сімейних спорів на початковому етапі допоможе Вам уникнути помилок. Навіть незначна помилка, допущена по незнанню на будь-якому етапі розгляду сімейних спорів, може спричинити за собою необоротні та небажані наслідки.

Представники Юридичної компанії мають широкий досвід у вирішенні складних сімейних ситуацій і готові надати Вам кваліфіковану допомогу при вирішенні питання.

В більшості випадків при вирішенні сімейних питань використовують досудовий порядок вирішення спорів. Юристи Юридичної фірми допоможуть Вам при веденні переговорів, що дозволить уникнути довгих і неприємних судових тяжб.

Для Вашої зручності, вся інформація про хід процесу і стан справи відображається в реєстрі судових справ Юридичної фірми.