Торги арештованими активами банкрутів та боржників банків через систему торгово-ресурсної біржі «УУБ»

З 2016 року «Українська універсальна біржа» почала офіційно проводити електронні торги з продажу конфіскованих активів банкрутів, що були вилучені з їхньої власності за рішенням суддів. На такий крок пішло Міністерство юстиції та Кабінет міністрів. Такий перехід необхідно було зробити, адже минула державна електронна система дуже змінила становище ринку арештованого майна в Україні. Учасники торгів нерідко бачили випадки афер, бюрократії, дискримінації між учасниками та інші. Не менш часто зустрічались й такі організатори, що брали додаткові гроші за участь в аукціоні.

Через велику кількість правопорушень кредитори не отримали змогу повернути дані в борг фізичним особам гроші. Тому вони втрачали сотні тисяч гривень лише під час продажу торгів, на яких ціна за лот була набагато меншою за звичайну його ринкову вартість.

Та згодом ця ситуація змінилась, коли торги перейшли до електронного майданчика універсальної біржі, адже вона є максимально прозорою та безпечною для проведення онлайн аукціонів з реалізації конфіскованого майна. На сторінках біржі кожного дня публікуються сотні нових оголошень, на яких продають нерухомість, машини, ділянки землі, дорогоцінні та антикварні речі, одяг та аксесуари й інші товари й ресурси.

Які можливості відкриваються для учасників онлайн аукціонів системи «Української універсальної біржі»?

Кожна людина, яка проводить будь-яку діяльність на майданчику універсальної біржі може отримати:

  1. Цілодобову підтримку персонального менеджера, що допоможе з питаннями будь-якої складності, щодо роботи на сторінках біржі.
  2. Юридичні послуги під час підписання договорів різного змісту та характеру.
  3. Абсолютну прозорість усієї діяльності біржі та відкритий доступ до усієї публічної інформації та документації.
  4. Максимально безпечну роботу на біржі.
  5. Чесні та надійні відносини між конкурентами під час проведення аукціонів.
  6. Розсилку про будь-які зміни на сайті чи появу нового цікавого лоту на сторінках.
  7. Зручний та сучасний інтерфейс, а також зручну систему пошуку необхідного лоту.

Це все, та інші можливості, зможе отримати, кожен хто пройде реєстрацію через офіційну сторінку біржі «УУБ» www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/auktsiony-areshtovanogo-majna-na-elektronnomu-majdanchyku-uub/.

Також для тих, хто може бути невпевненим у своїх кроках роботи на сайті, спеціалісти записали повчальні та пояснювальні відео, які вони виклали до мережі YouTube, аби допомогти власним клієнтам при виконанні будь-яких операцій.